Image

SOLIDNY DOSTAWCA

Nasza firma specjalizuje się w handlu i przetwarzaniu herbat od początku swej działalności. Prawie ćwierć wieku doświadczenia wpływa na znajomość rynku i potrzeb naszych klientów. Stawiamy na kompleksowość obsługi klienta, na którą składają się :

  • zapewnienie bazy surowcowej poprzez utrzymywanie stanów magazynowych z całej naszej oferty,
  • bogaty zakres usług w zakresie przetwórstwa i pakowania herbat, aromatyzowania, przygotowywania mieszanek herbacianych i ziołowych, usługi pakowania w szerokim zakresie form i gramatur,
  • stała kontrola parametrów surowców w ramach zintegrowanego systemu zarządzania jakością ISO i HACCP.
Skład Celny od 1989 r.

Bezpośredni importer herbat

Współpracujemy ze sprawdzoną grupą dostawców z całego świata, których sieć obrazuje poniższa mapa. Jesteśmy bezpośrednim importerem, dysponującym zapleczem w postaci Składu Celnego Publicznego, działającego nieprzerwanie od  1989roku.

Możliwość składowania towarów naszych klientów zapewnia ich kompleksową obsługę, a oferta jest nie tylko bogata, ale i atrakcyjna cenowo.

Image

O Nas krótko

Od 2003 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję i konfekcjonowanie suplementów diety i od tamtej pory cały czas dbamy o rozwój tego profilu działalności. Aktualnie funkcjonujemy w obrębie dwóch równorzędnych wizji biznesowych: herbaty i suplementów diety.

Bądźmy w kontakcie

"SANTIA" - Elżbieta Świdurska-Zagórska
Wojciechowo 10
63-233 JARACZEWO


Tel.: +48 (62) 747 23 52
Email: biuro@santia.com.pl
Fax: +48 (62) 740 88 91

RZETELNA FIRMA/ISO

© 2024 Macrosoft Jacek Guzek. All Rights Reserved.
"SANTIA" - Elżbieta Świdurska-Zagórska
+48 (62) 747 23 52
biuro@santia.com.pl