PRODUCENT KONTRAKTOWY

Jesteśmy wyłącznie producentem kontraktowym, produkując suplementy diety pod brandem klienta. Pozwala to nam skupić się w pełni na realizacji zamówień i uniknąć wszelkich możliwych konfliktów interesu.

Oferujemy wszelkie usługi związane z produkcją kontraktową suplementów diety, zarówno kompleksowe, wytworzenie gotowego do sprzedaży produktu jak i częściowe, wykonanie pojedynczych czynności na dostarczonych półproduktach na zasadach outsourcingu.

Stosujemy indywidualne podejście do klienta maksymalnie dostosowując swoją ofertę do jego potrzeb, co wpływa istotnie na obniżenie kosztu finalnego produktu.

Posiadając bogaty park maszynowy mamy możliwość wykonywania również krótkich serii produkcyjnych. Ta część oferty jest skierowana zarówno do firm z sektora MŚP, ale również do dużych odbiorców będących w trakcie wdrażania nowych produktów. Elastyczne podejście do wielkości serii produkcyjnej umożliwia znaczne obniżenie kosztów wprowadzenia produktu na rynek i ograniczenia strat w przypadku konieczności jego modyfikacji.

Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze technologiczne to gwarancja Twojego sukcesu oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

OD WIZJI KLIENTA DO GOTOWEGO PRODUKTU

Stosując zasadę "wszystko w jednym miejscu" przeprowadzamy klienta przez wszystkie etapy wytworzenia nowego suplementu diety, począwszy od stworzenia receptury, wykonania prób laboratoryjnych i technologicznych, zapewnienia surowców i zaproponowania formy opakowania, aż do wyprodukowania gotowego do sprzedaży produktu.

Własne zaplecze laboratoryjne oraz współpraca z czołowymi laboratoriami badawczymi w Europie gwarantują zapewnienie jakości i bezpieczeństwa produkowanych przez nas suplementów diety.

Jesli zdecydujesz się na współpracę z nami przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy tworzenia produktu :

- koncepcja

- opracowanie produktu

- wdrożenie do produkcji

- produkcja

- kontrola jakości wyrobu gotowego

Wystarczy Twoja wizja abyśmy wyprodukowali dla Ciebie Twój suplement diety.

NASZE MOŻLIWOŚCI

Reagując na zmieniające się trendy rynkowe  cały czas rozbudowujemy swoją bazę maszynową i zwiększamy potencjał produkcyjny. Dlatego lista naszych możliwości ma charakter otwarty i cały czas się zmienia. Dlatego nawet jeśli nie znajdujesz na poniższym wykazie interesującej Cię formulacji – zapraszamy do kontaktu
Image

Na dzień dzisiejszy nasze zaplecze technologiczne umożliwia wyprodukowanie suplementów diety w formach :

pastylki twarde ( karmelki ) - cukrowe, bezcukrowe pakowane w blistry  8 szt. x 3,5 g, 6 szt. x 3,0 g, 2 szt.x 3,0 – 3,5 g ,

lizaki 6 g ,opakowanie typu flow pack ,kartonik jednostkowy i dyspensery

kapsułki twarde - 0, 00 – kaspułkowanie , blistrowanie, pakowanie w słoiczki, kartoniki,

kapsułki miękkie – blistrowanie, pakowanie w słoiczki,kartoniki ,

– do ssania,z witaminami ,musujące o średnicy fi 7 – 16 mm , kształt : płaskie, półokrągłe, typu "fasolka"
– pakowane w blistry, słoiczki,tuby / pojemniki / butelki PE, HDPE, w saszetki termozgrzewalne, doypacki ,

– pasteryzowane – w opakowaniach szklanych oraz konserwowane / w opakowaniach PET/  o pojemności od 20 do 1000 ml, z etykietą papierową lub typu sleeve 

– w saszetkach papierowych termozgrzewalnych, doypackach, tubach / pojemnikach / butelkach PE, HDPE,

O Nas krótko

Od 2003 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję i konfekcjonowanie suplementów diety i od tamtej pory cały czas dbamy o rozwój tego profilu działalności. Aktualnie funkcjonujemy w obrębie dwóch równorzędnych wizji biznesowych: herbaty i suplementów diety.

Bądźmy w kontakcie

"SANTIA" - Elżbieta Świdurska-Zagórska
Wojciechowo 10
63-233 JARACZEWO


Tel.: +48 (62) 747 23 52
Email: biuro@santia.com.pl
Fax: +48 (62) 740 88 91

RZETELNA FIRMA/ISO

© 2024 Macrosoft Jacek Guzek. All Rights Reserved.
"SANTIA" - Elżbieta Świdurska-Zagórska
+48 (62) 747 23 52
biuro@santia.com.pl