Kilka słów o Nas

KIM JESTEŚMY...

Jesteśmy stabilną, rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, siegającą początku lat '90-tych ubiegłego wieku. W obecnym kształcie firma "Santia" – Elżbieta Świdurska – Zagórska działa nieprzerwanie od 1997 roku.

Solidne podstawy działalności dają nam możliwość podążania za zmieniającymi się trendami na rynkach i ciagłego dostosowywania swojej oferty do potrzeb klientów. Doświadczenie zdobywaliśmy w handlu artykułami spożywczymi, specjalizując się w herbatach i ziołach, przez wiele lat umacniając swoją pozycję bezpośredniego importera.

Od 2003 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję i konfekcjonowanie suplementów diety i od tamtej pory cały czas dbamy o rozwój tego profilu działalności. 

Aktualnie funkcjonujemy w obrębie dwóch równorzędnych wizji biznesowych: herbaty i suplementów diety.

DOKĄD ZMIERZAMY ....

Naszym celem jest długotrwała i owocna współpraca z każdym kontrahentem. Pamiętamy o tym, że to sukces sprzedażowy naszych klientów jest źródłem naszego rozwoju. Stawiamy na otwartość, partnerskie relacje, a przestrzeganie przez nas zasad dobrej etyki biznesowej gwarantuje satysfakcjonującą obie strony współpracę.

Suplementy diety / Import i dystrybucja herbaty

Nasz aktualny podział wizji biznesowej wdrożony i realizowany w przedsiębiorstwie.

CO NAS WYRÓŻNIA....

Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby dostarczyć jak najbardziej dopasowany do jego potrzeb produkt.

Jakość oferowanych usług i towarów jest naszym priorytetem, co potwierdzamy wdrażając w naszej firmie od 2003 roku System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności HACCP, którego prawidłowe funkcjonowanie od 2004 roku potwierdzamy dokonując certyfikacji w uprawnionej jednostce certyfikującej.

Dbamy o naszą pozycję u dostawców poprzez terminowe wypełnianie zobowiązań, od wielu lat uczestnicząc w programie Rzetelna Firma prowadzonym przez KRD BIG S.A., co przekłada się w istotny sposób na terminowość realizacji otrzymywanych zamówień.

NASZE PRIORYTETY

SATYSFAKCJA KLIENTÓW100%
TERMINOWOŚĆ100%
JAKOŚĆ USŁUG I PRODUKTÓW100%
KREATYWNOŚĆ I POMOC KLIENTOM100%

Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z Nami!!

O Nas krótko

Od 2003 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję i konfekcjonowanie suplementów diety i od tamtej pory cały czas dbamy o rozwój tego profilu działalności. Aktualnie funkcjonujemy w obrębie dwóch równorzędnych wizji biznesowych: herbaty i suplementów diety.

Bądźmy w kontakcie

"SANTIA" - Elżbieta Świdurska-Zagórska
Wojciechowo 10
63-233 JARACZEWO


Tel.: +48 (62) 747 23 52
Email: biuro@santia.com.pl
Fax: +48 (62) 740 88 91

RZETELNA FIRMA/ISO

© 2024 Macrosoft Jacek Guzek. All Rights Reserved. Designed by Macrosoft Katowice
"SANTIA" - Elżbieta Świdurska-Zagórska
+48 (62) 747 23 52
biuro@santia.com.pl