Rzetelna Firma

  Konfekcjonowanie

Nasza firma dysponuje specjalistycznym parkiem maszynowym służącym do obróbki herbat polegającej na sortowaniu, aromatyzowaniu, mieszaniu różnych gatunków herbat itp. W ten sposób uzyskuje różne kompozycje herbaciane, w zależności od potrzeb klienta.

hala produkcyjna

Posiadamy zespół specjalistycznych maszyn i urządzeń służących do pakowania różnego rodzaju herbat ekspresowych i liściastych, dla istniejących potrzeb rynku detalicznego.

  Produkcja herbat rozpuszczalnych, kawy zbożowej
i pastylek bezcukrowych

Dział produkcyjny zajmuje się także produkcją herbatek owocowych rozpuszczalnych na bazie cukru i ekstraktu herbacianego w różnych smakach.

Idealnie dobrane komponenty sprawiają , że po zalaniu gorącą wodą klarowny napój o naturalnym owocowym zapachu przyciągnie do siebie każdego. Herbatki typu Instant są doskonałe również do picia w upalny letni dzień jako napój orzeźwiający rozpuszczony w chłodnej wodzie.

Kolejną ważną pozycję w naszej ofercie stanowi wypalana i konfekcjonowana przez nas aromatyczna i prosta w przyrządzaniu bezkofeinowa kawa zbożowa. Śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z niewielu w Polsce zakładów produkujących kawę zbożową, a stosowanie tradycyjnej metody wytwarzania kawy nadaje jej niepowtarzalne walory smakowe.

Na terenie zakładu produkuje się również pastylki bezcukrowe na bazie sorbitolu, będące doskonałym uzupełnieniem w diecie bezcukrowej. Pastylki posiadają naturalne walory smakowe o działaniu inhalująco-odświeżającym.