Rzetelna Firma

  O firmie

Firma "SANTIA" z siedzibą w Wojciechowie istnieje na polskim rynku od kwietnia 1997 roku. Powstała i działa jako firma prywatna, której właścicielem jest Elżbieta Świdurska- Zagórska.

Od początku swojej działalności zajmowała się konfekcjonowaniem artykułów spożywczych, głównie kawy i herbaty. Jednocześnie rozpoczęła działalność handlową w zakresie sprzedaży herbat czarnych. W celu sprawniejszego obrotu towarami uzyskała pozwolenie Głównego Urzędu Ceł na prowadzenie składu celnego specjalizując się w składowaniu herbat.

Już w roku 1998 wzbogacono ofertę o herbaty zielone, czerwone oraz kwiat malwy sudańskiej znanej na polskim rynku pod nazwą hibiskus. Z roku na rok oferta herbat jest poszerzana o nowe gatunki.

Naszym atutem jest elastyczność, a głównym celem zadowolenie klienta. Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wybrednych klientów zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym nasi specjaliści podróżują po świecie w poszukiwaniu coraz szerszej gamy herbat, zwracając baczną uwagę na nowe odmiany i gatunki herbat, procesy dojrzewania, zbioru, produkcji herbat, kontroli pakowania, składowania i transportu.

Te wszystkie działania mają na celu zapewnienie jak najwyższej jakości importowanych przez naszą firmę herbat, a badania laboratoryjne, którym poddawane są wszystkie surowce pozwalają zapewnić bezpieczeństwo końcowemu konsumentowi.

Kolejne lata to stały wzrost obrotów, zarówno na rynku krajowym i zagranicznym. Naszymi odbiorcami są głównie kontrahenci z Ukrainy, Rosji, Litwy i Łotwy.

Na uwagę zasługuje także fakt, że biorąc pod uwagę obserwacje krajowego rynku, długoletnią współpracę z odbiorcami, nabytą wiedzę jak i doświadczenie w handlu herbatami stworzyliśmy ofertę herbat wysokogatunkowych z całego świata, które sprzedawane są na wagę w sklepach specjalistycznych; z herbatą i kawą, zielarskich i ze zdrową żywnością. Inspiracją działań podjętych przez firmę były wysokie wymagania i chęć spełnienia oczekiwań naszych klientów.

Celem działalności firmy jest ciągłe poszerzanie oferty usług i towarów w tym herbat najwyższej jakości.

Wyrazem naszej szczególnej troski o surowce i produkty było wdrożenie systemów zarządzania jakością ISO i HACCP, zgodnych z wymaganiami norm ISO 9001-2001 i DS 3027:2002. Certyfikat nadany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną potwierdził najwyższą jakość naszych produktów a konsekwentne stosowanie norm systemowych gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo zdrowotne wyrobów oferowanych przez naszą firmę.